Hakkımızda

HAKKIMIZDA

KOREL İnşaat A.Ş., uzun yıllara dayanan tecrübelerini, gelişmekte olan yalıtım sektöründe önemli bir yer edinmek amacıyla 2005 yılında kurmuştur. Yapı kimyasalları, sifonik sistemler ve ısıtma sisteminin önde gelen firmaları ile çözüm ortaklığı çerçevesinde uzman uygulayıcı sıfatı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Dünyada yapı kimyasalları üretiminde en büyük araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği konusunda kendisine rakip tanımayan Sika Kayseri Distribütörü olarak su yalıtımı ve zemin kaplamaları konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ana faaliyet alanı endüstriyel zemin uygulamaları olmakla birlikte her türlü yapı kimyasalları, çimento esaslı sürme su izolasyonu, poliüretan enjeksiyon sistemleri, conipur poliüretan püskürtme su yalıtımları, yangın yalıtımı, ısıtma sistemleri, dilatasyon yalıtımları, dilatasyon profil montajları, PVC zemin kaplama ve tadilat gibi her türlü inşaat uygulamalarında da yer almaktadır.

Yalıtım uygulama imalatlarında, kendine özgü çözüm önerileri ile kalıcı detaylar oluşturarak, çözüm ortağımız olan kaliteli malzeme ve doğru işçilik başarımızın adresidir. Firmamızın ilkesi kaliteli ürün, uygun fiyat, titiz çalışma ve müşteri memnuniyetidir.